Ancak bir ve beraber olduğumuzda güçlü olabiliriz

Şişli ziyaretlerine devam eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Feriköy sakinleriyle buluştu. Vatandaşlarla sohbet ederek, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Başkan Demircan, “Bu memleketin tamamı bir cemaattir. Ancak bir ve beraber olduğumuzda güçlü olabiliriz.” dedi.

Ancak bir ve beraber olduğumuzda güçlü olabiliriz
Bu içerik 268 kez okundu.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Şişli’ sakinleriyle buluşmaya devam ediyor. Cuma namazını Feriköy’de bulunan Yayla Camii’nde kılan Başkan Demircan, namaz çıkışında cami cemaatiyle sohbet etti. Daha sonra AK Parti Şişli İlçe Başkanı Fuat Günday ile birlikte mahalleleri dolaşarak vatandaşlarla selamlaşan Başkan Demircan, Şişli sakinlerinin gönüllerini fethetti. Başkan Demircan’ı karşılarında gören Şişli sakinleri, ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ettiler.

ÇÜNKÜ DÜNYANIN EN İYİ TOPRAĞI BİZDE

Vatandaşlarla sohbet ederek, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Bu memlekette Beyoğlu’suyla, Şişli’siyle, İstanbul’uyla, Sayın Cumhur Başkanımız ne diyor? Tek vatan, tek millet, tek bayrak, tek devlet. Bu memleketin tamamı bir cemaattir. Ancak bir ve beraber olduğumuzda güçlü olabiliriz. Yoksa etrafımızda düşmanlar hep var. Neden, çünkü dünyanın en iyi toprağı bizde, en iyi arazisi bizde.” dedi.

HER DAİM KENDİSİNİ ÖRNEK ALIYORUZ

AK Parti Şişli İlçe Başkanı Fuat Günday ise, “Yeni Beyoğlu’nu inşa eden bir Belediye Başkanımız olarak biz her daim kendisini örnek alıyoruz, çalışmalarını takip ediyoruz. Projelerinden ve tecrübelerinden istifade ediyoruz. İnşallah aynılarını Şişli de, Şişli halkı bize yetki verir ise uygulayacağız.” ifadelerini kullandı.