Beyoğlu eskiye göre çok değişti ve gelişti

Beyoğlu Anadolu Lisesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “yaptığımız değişik hamlelerle insanları buraya gelmeleri için teşvik ettik. Bugün milyonlar geliyor. Beyoğlu eskiye göre çok değişti ve gelişti” dedi.

Beyoğlu eskiye göre çok değişti ve gelişti
Bu içerik 212 kez okundu.

Beyoğlu Belediyesi “Okulda Buluşalım” projesi ile 13 yıldır ilçedeki okullara destek olmaya devam ediyor. Proje kapsamında son olarak Beyoğlu Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan öğrencilerle bir araya gelerek taleplerini dinledi. Öğrencilerin sorularını da cevaplandıran Başkan Demircan Beyoğlu’nda son 13 yılda yaşanan değişim ve dönüşüm sürecini öğrencilerle paylaştı.

BUGÜN BAMBAŞKA BİR BEYOĞLU VAR

Beyoğlu’nun çok değiştiğini belirten Başkan Demircan, “İstiklal Caddesinde 2004’den önce Galatasaray Meydanından sonrasına insan bile geçmiyordu.  13 yıl evvel belediye başkanı olduğumda yaptığımız değişik hamlelerle insanları buraya gelmeleri için teşvik ettik ve yüz binler buraya gelmeye başladı. Bugün milyonlar geliyor. 2004’te Beyoğlu’nda 9 bin işletme vardı bugün 19 bin işletmemiz var.  Beyoğlu eskiye göre çok değişti ve gelişti. Bugün bambaşka bir Beyoğlu var.”dedi.

Daha sonra okul yöneticileri, öğretmenler ve velilerle bir araya gelen Başkan Demircan, okulların ihtiyaçları ile ilgili talep ve önerileri dinledi.