Bilal Erdoğan' dan Özkul Ailesine taziye ziyareti

Bilal Erdoğan ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan hayatını kaybeden usta oyuncu Münir Özkul’un ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Bilal Erdoğan' dan Özkul Ailesine taziye ziyareti
Bu içerik 311 kez okundu.

Türk sinemasının usta oyuncusu Münir Özkul’un ölüm haberini alan yakınları ve sevenleri usta sanatçının Cihangir'deki evine akın etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan da Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’la birlikte usta oyuncunun evine taziye ziyaretinde bulundu. Özkul ailesine başsağlığı dileklerini ileten Bilal Erdoğan daha sonra bina önünde bulunan taziye defterini imzaladı. 

ALLAH BÜTÜN SEVENLERİNE SABIR VERSİN

 

Bilal Erdoğan ziyaretin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Allah rahmet eylesin. Allah bütün sevenlerine sabır versin. Bu kadar çok insan tarafından sevilmesi elbette ne kadar mümtaz bir insan olduğuna işaret eder diye düşünüyorum. Allah bütün sevdiklerini cennetinde kavuştursun" dedi. 

SİNEMAMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN 

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ise “Türk Sineması biraz da Münir Özkul demekti. Yeşilçam biraz da Münir Özkul demekti. Büyük Usta, 93 yıllık dünya yolculuğunu bugün Beyoğlu'nda tamamladı. Durağı cennet olsun. Mekanı gül olsun, gülistan olsun. Sevenleriyle orda buluşsun. O’nu unutmak mümkün mü? O, Türk Sinemasının Hocasıydı. O, hepimizin Mahmut Hocasıydı. Büyük Usta, kalbimizde hep yaşayacak. Sinemamızın başı sağ olsun. Milletimizin başı sağ olsun. Ailemden birini kaybetmiş gibiyim. Hepimizin başı sağ olsun.” ifadelerini kullandı.