Büyük Dönüşüm Buluşması

Beyoğlu’ndaki Büyük Dönüşüm; bütün boyutlarıyla Beyoğlu Yatırım Buluşması’nda.

Büyük Dönüşüm Buluşması
Bu içerik 229 kez okundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin teşrifleriyle; Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu Yatırımcılar Grubu (BIG) Beyoğlu’nun geleceğini yatırımcılar ve kamuoyu ile paylaşacak.

Grand Pera’da gerçekleşecek; “Beyoğlu Büyük Dönüşüm Buluşması”na; iş, sanat ve kültür dünyasından birbirinden kıymetli konuşmacı ve davetliler katılacak.

Beyoğlu markasının bugünü, geleceği ve sunduğu fırsatların ele alınacağı etkinlik iki gün sürecek; 1-2 Aralık tarihinde gerçekleşecek.

Etkinlikte Beyoğlu özelinde ele alınacak temel konular; Kültür, Sanat, Turizm Renovasyon, Resterasyon, İşlevlendirme, Kentsel Dönüşüm, Yenilenme ve İmar Anlayışı Yatırım, İş ve İstihdam Fırsatları veriler ışığında Beyoğlu’nun gelişimi de değerlendirilecek.

13 yılda, 5737 Restorasyon ve Renovasyon Projesini gerçekleştiren şehircilik anlayışı; 6000 yatak kapasitesini 46.000 yatağa çıkaran turizm yaklaşımı, 10 bine yakın yeni işletme ve 134.000 yeni istihdamın kodları da kamuoyuna aktarılacak.

Tarlabaşı, Okmeydanı, Piyalepaşa, Örnektepe, Galataport ve Haliçport gibi ulusal ölçekteki projeler;“İçinde Olmaya Değer”sloganıyla görücüye çıkacak.

Tarih: 01 - 02 Aralık 2017

Yer: Grand Pera Emek Salonu,

Adres: Cercled’Orient Binası İstiklal Cd. 56/58