Kaymakamımıza tüm Beyoğlu adına teşekkür ediyorum

Görev süresi dolan Beyoğlu Kaymakamı Osman Ekşi için düzenlenen veda yemeğinde konuşan Başkan Demircan, “Geçen beş yıl içerisinde kaymakamlığa bağlı bütün birimlerin bize her zaman destek olduğu bir dönem geçti. Ben bu dönemde Sayın Kaymakamımızdan çok razı oldum. Tüm Beyoğlu adına kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaymakamımıza tüm Beyoğlu adına teşekkür ediyorum
Bu içerik 283 kez okundu.

Beyoğlu’nda beş yıllık görev süresi dolan Beyoğlu Kaymakamı Osman Ekşi Kocaeli Vali Yardımcılığı görevine atandı. Ekşi için Beyoğlu’nda veda yemeği düzenlendi. Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen geceye; Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş, STK temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı. Başkan Demircan gecede Ekşi’ye bir de hediye takdim etti.

KAYMAKAM ORTADA ÇOK GÖRÜLMEZ AMA ETKİSİ MUTLAKTIR

Veda gecesinde konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Devletin kurumları çalışıyor. Onları da hükümet adına, vali adına koordine eden kaymakam. Dolayısıyla kaymakam ortada çok görülmez ama etkisi mutlaktır. Geçen beş yıl içerisinde kaymakamlığa bağlı bütün birimlerin bize her zaman destek olduğu bir dönem geçti. Ben bu dönemde Sayın Kaymakamımızdan çok razı oldum. Tüm Beyoğlu adına kendisine teşekkür ediyorum. Sağ olsun var olsun. Cenabı Allah yeni görevinde de kendisine başarılar ve iyilikler versin.” dedi.

AKILDA GÜZEL ŞEYLER KALDI

Beyoğlu’nun tarihi geçmişi ve yaşantısıyla güzel bir ilçe olduğunu belirten Beyoğlu Kaymakamı Osman Ekşi ise, “Beyoğlu’nda görev yaptığım bu beş yıl içerisinde hareketli günler oldu. Çünkü Beyoğlu’ndan seslenince dünyanın her yerinde duyuluyor. Başka yerde hiç dile gelmeyen, haber niteliği olmayan olaylar Beyoğlu’nda haber oluyor. Bu da Beyoğlu’nun özelliği ve güzelliğidir. Görev yaptığım bu beş yıl içerisinde akılda güzel şeyler kaldı. Belediyemiz ve Belediye başkanımız bize çalışmalarımızda çok yardımcı oldu. Beyoğlu’nda görev yapmaya devam eden herkese sağlık, sıhhat ve çalışmalarında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.