Sancaktepe Kitap Fuarında okurlarımızla buluştuk

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan “Bir Sistem Tartışması” ve “2’nci Abdulhamid Döneminde Osmanlı Hilafetine Aykırı Bakışlar” isimli kitaplarını Sancaktepe Kitap Fuarı’nda okurları ile buluşturdu.

Sancaktepe Kitap Fuarında okurlarımızla buluştuk
Bu içerik 216 kez okundu.

Sancaktepe Belediyesi’nin bu yıl 6’ncısını düzenlediği Sancaktepe Kitap Fuarı’nın açılışına katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan “Bir Sistem Tartışması” ve “2’nci Abdulhamid Döneminde Osmanlı Hilafetine Aykırı Bakışlar” isimli kitaplarını okurları ile buluşturdu. Başkan Demircan, Kent Meydanı’nda gerçekleşen kitap fuarında kurulan stantta kitaplarını imzalayarak okurlara dağıttı.

KİTAP DÜŞÜNMENİN VE GELECEĞE İLİŞKİN TASARI YAPMANIN KAYNAĞIDIR

Yazar kimliğiyle ilk defa bu fuara katıldığını belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Bu anlamda ben çok heyecanlıyım. Daha 20 yıl önceki araştırma konumuz bugünkü tecrübelerimizle oluşan düşüncelerimizi aktardığımız kitabımızı ilk defa burada imzalıyoruz. Bu anlamda ben de mutluyum bu fırsatı tanıdığı içinde değerli belediye başkanımıza, organizasyonu yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kitap çok önemli, düşünmenin ve geleceğe ilişkin tasarı yapmanın kaynağıdır. Dolayısıyla İstanbul’un 4 bir yanında belediyelerimizin bu etkinlikleri yapması kıymetli hele okul açıldığı bu süreçte. Beyoğlu’nda da Sahaf festivalimiz var bu anlamda. Onunda yakında açılışını yapacağız. Ben emeği geçen herkes teşekkür ediyorum” dedi.