Şişli esnafımızı ziyaret ettik

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, referandum çalışmaları kapsamında Şişli esnafını ziyaret etti. Esnafın derdini dinleyen Demircan’a esnaf küçük jestlerle karşılık verdi.

Şişli esnafımızı ziyaret ettik
Bu içerik 1429 kez okundu.

Şişli’de Teşvikiye Camii’nde cuma namazı çıkışı esnafı ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’a esnaf, tespih hediye ederek gözleme ikram etti. Başkan Demircan, esnafın dertlerini ve isteklerini dinledi.

TÜRKİYE’YE NELER GETİRECEĞİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ

 Esnafa referandum sürecinde sistem değişikliğini anlattıklarını söyleyen Demircan, “Bugün Şişli’deyiz teşkilatımız ile birlikte. Malum referandum süreci var. Bu referandum sürecinde elbette herkesin hür iradesi var. Evet ya da hayır diyen herkes vatandaşımız. Herkesin söylemi bizim başımızın tacıdır. Fakat bu karara bilerek karar vermek gerekmektedir.

Neden evet ya da neden hayır demeliyiz. İşte bu anlamda sistem değişikliğinin Türkiye’ye neler getireceğini çok iyi biliyoruz. Canı gönülden bunu anlatmaya, ülkemize kazandıracağı avantajları izah etmeye çalışıyoruz. Güzel tepkiler alıyoruz, insanlar giderek bu işi anlıyorlar. İnşallah ülkemize hayırlar getirecek diye düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.